طراحی در چند دقیقه ... با ادیتور پیشرفته میل چی در چند دقیقه یک ایمیل حرفه ای طراحی کنید.

رابط کاربری ویرایشگر ایمیل

طراحی شده برای موبایل و تبلت

ایمیل هایی که با میل چی طراحی می کنید بصورت خودکار برای نمایش مناسب در موبایل و تبلت بهینه می شوند و حتی هنگام نمایش در موبایل هایی با صفحه نمایش کوچک نیز زیبایی و خوانایی خود را حفظ می کنند.

بهینه بودن میلچی در دستگاه ها

تغییر فونت و رنگ

فونت زیبا خوانایی ایمیل را افزایش می دهد همچنین رنگ های مناسب یک ایمیل را جذاب می کند ، در ادیتور پیشرفته میل چی تغییر فونت و رنگ بندی ایمیل کار ساده ای است ، فقط کافیست از منو فونت و رنگ دلخواه را انتخاب کنید.

بهینه بودن میلچی در دستگاه ها

قابلیت ویرایش کد برای خوره های کدنویسی

کار با ادیتور پیشرفته میل چی بسیار ساده است و امکانات زیادی هم برای ویرایش ایمیل در اختیار شما قرار می دهد اما اگر به تغییرات بیشتری نیاز دارید و با HTML نیز آشنا هستید می توانید کد HTML ایمیل را ویرایش کنید.

بهینه بودن میلچی در دستگاه ها

ارسال ایمیل های شخصی شده

اگر می خواهید برای هر مشتری یک کد تخفیف منحصر بفرد بفرستید یا ایمیل خود را با جمله "سلام آقای ......" شروع کنید نگران نباشید ، این قابلیت ها در میل چی هست.

بهینه بودن میلچی در دستگاه ها

ارسال ایمیل به Inbox

میل چی بدلیل استفاده از تکنولوژی های پیشرفته می تواند در هر ساعت هزاران ایمیل به مخاطبین شما ارسال کند. ایمیل هایی که به Inbox ارسال می رسند!

بهینه بودن میلچی در دستگاه ها

جمع آوری ایمیل مشتریان

اگر از وب سایت شما با وردپرس ایجاد شده است با افزونه ای که ما برای وردپرس آماده کردیم می توانید بازدیدکنندگان سایت را عضو خبرنامه خود کنید. اطلاعات بیشتر

اگر وب سایت شما وردپرس نیست هم می توانید با "ماژول عضویت" که با همه وب سایتها سازگار است همین کار را انجام دهید.

افزونه خبرنامه میل چی

گزارشات پیشرفته

چند نفر ایمیل شما را خوانده اند؟ چند نفر بر روی لینک های داخل ایمیل کلیک کرده اند؟ چند درصد ایمیل ها با موبایل و تبلت باز شده است؟ گزارشات پیشرفته میل چی جواب این سوالات را به شما می دهد.

بهینه بودن میل چی در دستگاه ها

سورپرایز بزرگ : طراحی Landing Page

اگر ترجیح می دهید که مشتریان شما بجای ورود مستقیم به وب سایت ابتدا وارد صفحه ای شوند که ارتباط بصری و اطلاعاتی بیشتری با ایمیل شما دارد ما یک ابزار ویژه برای شما ساخته ایم. حالا می توانید Landing Page یا صفحات فرود را فقط با Drag&Drop و بدون یک خط کدنویسی بسازید! مشاهده نمونه صفحه ساخته شده

ویرایشگر صفحات فرود