Bloom افزونه ای وردپرسی برای ساخت و طراحی فرم های عضویت در خبرنامه می باشد، Bloom با در نظر گرفتن سادگی در طراحی ابزاری حرفه ای برای قرار دادن و مدیریت فرم های عضویت در خبرنامه قرار می دهد.

هم اکنون میل چی این افزونه را بومی سازی کرده است تا کاربران به سادگی یک فرم عضویت در خبرنامه طراحی و در وب سایت خود قرار دهند ، اطلاعات اعضاء عضو شده مستقیما وارد میل چی خواهد شد.

نصب افزونه Bloom

  1. در وردپرس از منوی افزونه ها گزینه افزودن را انتخاب کنید.
  2. در بالای برگه بر روی بارگزاری افزونه کلیک کنید.
  3. در برگه بازشده از طریق فرم فایل افزونه را بارگزاری نمایید و سپس بر روی کلید نصب کلیک کنید.
  4. پس از نصب شدن افزونه بر روی لینک فعال کردن افزونه کلیک کنید.

تنظیمات Bloom

پس از نصب و فعال سازی افزونه در صورتی که مراحل را به درستی انجام داده باشید گزینه ای با عنوان Bloom در منو کناری وردپرس دیده می شود و با کلیک بر روی این گزینه شما وارد پنل مدیریت افزونه خواهید شد.

با کلیک بر روی گزینه فرم جدید پنجره ای باز خواد شد که می توانید حالت نمایش فرم عضویت در خبرنامه را مشخص نمایید و پس از انتخاب حالت نمایش فرم به برگه نصب فرم هدایت خواهید شد.

پس از وارد کردن عنوان فرم می بایست یک سرویس دهنده انتخاب کنید که می توانید از لیست باز شده گزینه mailchi را انتخاب کنید.

در صورتیکه قبلاً اشتراک میل چی خود را اضافه کرده باشید می توانید آن را مشاهده و انتخاب کنید در غیره این صروت بر روی کلید افزودن حساب کلیک کرده تا فیلد های مربوط به شناسه کاربری و رمز عبور نمایش داده شود ، در این بخش می بایست نام کاربری و رمز عبور میل چی را وارد کنید.

چنانچه مراحل قبلی را درست انجام داده باشید و نام کاربری و رمز عبور شما صحیح باشد لیست گروههایی که در میل چی ایجاد کردید را مشاهده می کنید ، گروهی که قصد دارید کاربران سایت با تکمیل این فرم عضو آن شوند را انتخاب کنید.

پس از انتخاب گروه و کلیک بر روی دکمه ادامه به مرحله بعدی که همان انتخاب قالب برای فرم می باشد هدایت خواهید شد

افزونه خبرنامه Bloom

قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید تا به بخش سفارشی سازی هدایت شوید ، در آنجا می توانید بخش های مختلف قالب انتخابی را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید.

در مرحله بعد تنظیمات مربوط به نحوه نمایش فرم را مشاهده خواهید کرد که می توانید تنظیمان مربوط به حالت های مختلف نمایش را در این برگه اعمال کنید.

پس از این مرحله و بازدن دکمه ذخیره و خروج فرم شما ثبت می شود و با توجه به تنظیمات نمایش و حالت نمایش در موقعیت تعیین شده در سایت نمایش داده خواهد شد.

پس از فعال شدن فرم عضو گیری در سایت در هر زمان می توانید وارد بخش گزارشات شده و آمارها و اطلاعات مربوط به کاربرانی که از طریق این فرم عضو خبرنامه شده اند را مشاهده کنید.

دریافت افزونه Bloom