در خط مشی رازداری ما به اطلاعاتی که از شما جمع آوری می کنیم و دلیل آن و همینطور نحوه استفاده از آنها اشاره می کنیم ، لطفا آن را با دقت مطالعه کنید :

چه اطلاعاتی از شما جمع آوری می کنیم :

 1. اطلاعات هویتی

  ما در هنگام ثبت نام شما در میل چی به اطلاعات هویتی شما و یا اطلاعات شرکت شما نیاز داریم ، اطلاعاتی که ما به آنها نیاز داریم به شرح زیر است :

  1. برای اشخصاص حقیقی :

   نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، آدرس و کدپستی

  2. برای اشخاص حقوقی :

   نام و شماره ثبت شرکت ، نام مدیر عامل ، شناسه ملی ، کد اقتصادی ، آدرس و کد پستی

 2. اطلاعات فعالیت :

  کلیه اطلاعاتی که وارد میل چی می کنید از جمله گروهها ، مخاطبین ، متن های ایمیل و .... جزو اطلاعات فعالیت شما قرار می گیرند.

  بجز این اطلاعات در هر بار مراجعه شما به میل چی ما اطلاعاتی مانند IP ، نوع مرورگر و سیستم عامل ، صفحات بازدید شده و .... را نیز ذخیره می کنیم و این اطلاعات هم به عنوان اطلاعات فعالیت شما طبقه بندی می شود.

از این اطلاعات چه استفاده ای می کنیم :

 1. اطلاعات هویتی :

  اطلاعات هویتی شما برای درج آنها بر روی پیش فاکتور یا فاکتورهای صادر شده برای شما استفاده می شود ، مطابق استانداردها و قوانین دولتی در ایران درج این اطلاعات در صورتحساب های مالی اجباری است. ما هر ساله تمامی فاکتورهای صادر شده را در اختیار اداره امور مالیاتی قرار می دهیم.

  از آنجا که مسئولیت متن و محتوای ایمیل بر عهده کاربر ارسال کننده آن است و ما در این زمینه هیچگونه مسئولیتی نداریم ، ممکن است اطلاعات هویتی شما بنا به درخواست مراجع ذی صلاح نظیر پلیس فتا و ... بدون اطلاع قبلی شما در اختیار آنها قرار داده شود.

  ما از اطلاعات تماس (موبایل ، ایمیل ، آدرس) شما برای اطلاع رسانی پیرامون میل چی و یا محصولات دیگر عصر فرا ارتباط استفاده می کنیم.

  بجز موارد فوق اطلاعات هویتی شما کاملا محرمانه تلقی می شود و ما این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار نمی دهیم و یا نمی فروشیم و یا از آن استفاده تجاری نخواهیم کرد.

 2. اطلاعات فعالیت :

  تمامی این اطلاعات در میل چی محرمانه تلقی می شود و ما این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار نمی دهیم و یا نمی فروشیم و یا از آن استفاده تجاری نخواهیم کرد. ما کاملا متوجه اعتماد شما به میل چی هستیم و سعی می کنیم امانتداری امین باشیم برای همین حتی دسترسی برخی از کارمندان میل چی به این اطلاعات نیز مسدود شده و غیر مجاز هست.

  خط مشی رازداری ما در میل چی بسیار شفاف و ساده است ولی ممکن است در آینده در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر کند و درج آنها در سایت به معنی انتشار آنها است .