ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم که میل چی یک محصول کاربردی و جذاب برای شما باشد ، به همین دلیل مقررات و شرایطی که در ادامه می خوانید وضع شده است تا بتوانیم خدمات بهتری به شما ارائه دهیم ، دقت کنید با ثبت نام در میل چی شما موافقت خود با موارد زیر را اعلام می کنید. (تمامی مطالب زیر بصورت بسیار سختگیرانه تری تقریبا توسط تمام ارائه دهندگان خدمات ایمیل مارکتینگ در دنیا به کاربران ارائه می شود)

اشتراک های میل چی :

اشتراک های میل چی در حالت نامحدود ارائه می شود ، در این حالت شما می توانید در هر ماه به تعداد نامحدود به مخاطبین خود ایمیل رایگان ارسال کنید (ارسال نامحدود ایمیل تابع شرایط مصرف منصفانه است ،‌ برای اطلاع از این شرایط با بخش فروش میل چی تماس بگیرید) و البته امکان حذف مخاطبین را ندارید. امکان حذف مخاطبین غیر فعال شده و یا لغو عضویت شده (Unsubscribe) نیز ممکن نمی باشد.

تشریح خدمات :

میل چی تمام تلاش خود را برای ارسال ایمیل های کاربران به اینباکس انجام می دهد ، اما از آنجا که ارسال ایمیل به اینباکس به مواردی از جمله آدرس فرستنده ایمیل و متن ایمیل نیز بستگی دارد و هر دوی این موارد از خارج اختیار میل چی است لذا ما تعهدی در زمینه ارسال ایمیل به اینباکس نداریم .

ارسال اسپم :

ارسال اسپم در میل چی ممنوع است. منظور ما از اسپم ارسال ایمیل به کاربران بدون خواست و اجازه آن ها است. با ثبت نام در میل چی شما در حقیقت اعلام می کنید که : لیست آدرس های ایمیلی که قصد ارسال به آنها را دارید خریده و یا دانلود نشده است. لیست آدرس های ایمیل فقط شامل کاربرانی هست که با اختیار خود در خبرنامه شما عضو شده اند و مایل به دریافت ایمیل از شما هستند. میل چی بصورت خودکار با بررسی لیست آدرس های ایمیل شما و همچنین ایمیل هایی که ارسال می کنید اشتراک شما را بررسی می کند و اگر به این نتیجه برسد که در حال ارسال اسپم هستید اشتراک شما بصورت دائمی مسدود خواهد شد و بدلیل خسارت هایی که متوجه میل چی می شود هیچ هزینه ای برگشت داده نمی شود.

رفع مسئولیت :

مسئولیت ایمیل های ارسالی بر عهده کاربر ارسال کننده است و میل چی هیچ مسئولیتی را در این زمینه نمی پذیرد ، محتوی ایمیل ها قبل از ارسال بررسی نمی شوند بنابر این در صورت ارسال ایمیل های خلاف قوانین کشور و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات کاربر ارسال کنند ایمیل در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

نگهدای اطلاعات :

میل چی تا شش ماه پس از انقضای اشتراک ، اطلاعات مشترک را حفظ خواهد کرد اما پس از 6 ماه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

محرمانگی اطلاعات :

میل چی تعهد می دهد که محرمانگی تمامی اطلاعات شما از جمله آدرس های ایمیل مخاطبین شما را حفظ کند و امانتداری امین باشد. ما از اطلاعات شما استفاده نخواهیم کرد و هرگز آنها را در اختیار دیگران نیز قرار نمی دهیم . کاربران میل چی باید شرایط استفاده از خدمات را رعایت کنند. شرایط ما ممکن است در آینده در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر کند و درج آنها در سایت به معنی انتشار آنها است .